Ana içeriğe atla

Kullanılacak İş Akışlarının Aktifleştirilmesi

Kullanılacak İş Akışlarının Aktifleştirilmesi

Kullanacağınız iş akışlarını aktifleştirebilirsiniz.

İş İhtiyaç Tanımı

  • İş akışları mobil ve web de iş akışları modülü içerisinden başlatılabilir.

İşlem Adımları

Orchestra da standart gelen iş akışlarına ek olarak müşteri özel iş akışları da geliştirilebilir.

Orchestra da geliştirilen her iş akışı aynı anda hem web hem de mobilde çalışır, mobil için ek bir çalışma yapılmaz.

Örnek standart iş akışları;

Yıllık izin talebi Çalışan bu form ile yıllık izin talebinde bulunabilir, yöneticisi onayladığı anda izin hakkından indirilir.
Müşteri Destek Talep Formu Müşteri bu form ile destek talebinde bulunabilir.
İzin talebi (İK Onaylı) ESS den talep edilir işaretlenen izin türleri bu form ile talep edilebilir, bu form yönetici ve İK onayı ile kabul edilir. Bazı izin türlerinde gerekli evraklar da bu form ekinde istenebilir.
Başkası adına izin talebi Yöneticinin ya da sorumlu bir kişinin başkası adına izin talebi açması isteniyorsa bu form kullanılır.
Fotoğrafımı güncelle Bu form ile çalışanlar fotolarını güncelleyebilirler, onaya tabii değildir.
Kaza hadise formu Bu form ile kaza ya da hadiseler, riskler ISG ye iletilir.
Ödül önerisi Çalışanlar iş arkadaşlarını belli seçilmiş konularda ödüle aday gösterebilir.
E-Masraf Talebi Çalışanlar bu form ile günlük yol masraflarını muhasebeye iletirler.
Performans Değerlendirme Süreci Çalışanlar bu form ile hedeflerini girebilirler, bu formun aktif çalışabilmesi için performans dönem ve form ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ESS Zaman Bilgilerim - İzin Mutabakat Formunun Alınması

ESS Zaman Bilgilerim - İzin Mutabakat Formunun Alınması Çalışanlar orchestra da yıllık izin mutabakat formlarını alabilirler. Bu sayede insan kaynakları çalışanlar ile izin kalan günleri konusunda sürekli mutabık kalacaktır. İş İhtiyaç Tanımı Çalışan kalan izin hakkı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir, İnsan kaynakları izin mutabakatı konusunda çalışanları ile her zaman mutabık olmak istemektedir, İşlem Adımları Adım 1: Personel servisleri > Zaman Bilgitiplerim > Yıllık İzin Mutabakat Formu menü yolunu takip edin. Adım 2: Yıllık izin kalan gününüzü görüntüleyebilir, ardında çıktısını alabilirsiniz. Örnek izin mutabakat formu çıktısı, (çıktı formatı şirket bazlı değişiklik gösterebilir) Önemli Notlar --

İş Akışlarım - Yıllık İzin Talebi

İş Akışlarım - Yıllık İzin Talebi Çalışanlar orchestra da yıllık izin taleplerini web ya da mobil uygulama üzerinden yapabilirler. İş İhtiyaç Tanımı Çalışan izin talebi yapmak istemektedir, İşlem Adımları Adım 1: İş Akışlarım menüsünü tıklayın. Adım 2: İş akışları içerisinden yıllık izin talebi formunu seçin. Adım 3: Gelen form ekranında izin talebinizle ilgili açık olan alanları doldurun. Adım 4: Mobil uygulamada iş akışlarına erişim; Önemli Notlar İzin talebiniz yönetici onayına sunulacaktır, formunuzun durumunu gelen kutusu -> beklediğim talepler ekranından takip edebilirsiniz.

İlk Şifrenin Belirlenmesi ve İlk Sisteme Giriş

İlk Şifrenin Belirlenmesi ve İlk Sisteme Giriş Orchestra ilk girişinin yapılabilmesi için şirketinize açılan web portal linkinden erişim sağlayarak Şifremi Unuttum linkini tıklamalısınız. İş İhtiyaç Tanımı Çalışanlar ilk defa orchestra sistemine bağlanmaları gerekmektedir, Çalışanlar şifrelerini unutmuş olabilirler, İşlem Adımları Adım 1: Şirketiniz orchestra portal adresine giriniz. Adım 2: Şifremi Unuttum linkine basınız ve şirket e-postanızı giriniz. Adım 3: E-Postanızı kontrol ediniz, gelen linki tıklayınız. Açılan ekrandan şifrenizi belirleyerek sisteme giriş yapınız. Önemli Notlar Gelen e-posta JUNK a düşmüş olabilir, info@orchestra-bu.com adresini kontaklarınıza kaydediniz. Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra aynı kullanıcı ve şifre ile mobil uygulamadan da giriş yapab