Ana içeriğe atla

İŞ VE İK UYGULAMASIYLA ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ARTIRIYOR

 İŞ VE İK UYGULAMASIYLA ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ARTIRIYOR

HRSP’nin İK’ya yönelik bütün süreçlerin mobil platformlar üzerinden yürütülmesini amaçladığı OrchestraHR İş ve İK Yönetimi Mobil Uygulaması, yeni normalde de herkesin, her şeyi, her yerden yapabilmesini sağlıyor.

Şirketin geliştirdiği yerli yazılım, iş akışlarını mobile taşıyarak, tek bir platformdan yönetilebilmesine imkan veriyor.

Kullanıcılar, yeni normalde dijital teknolojilerin getirdiği kolaylık ve erişilebilirlik gibi önemli avantajlara sahip uygulamaya, akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlar üzerinde ulaşarak hızlı bir şekilde kullanabiliyor.

 ZAMAN KAYBI ORTADAN KALKIYOR

Zamanın değerli olduğu günümüz iş dünyasında, zaman kaybını ortadan kaldırarak ofise gitmeden uzaktan İK ile ilgili form doldurma, imza alma gibi birçok sürecin pratik olarak gerçekleştirilmesine ve işlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine olanak tanıyan uygulama, bu sayede yöneticilerin yanı sıra çalışanların memnuniyetini de üst seviyeye taşıyor/artırıyor.

 Kullanıcılarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda evrilen ve sürekli gelişen OrchestraHR İş ve İK Yönetimi Mobil Uygulaması, yeni nesil bir uygulama olarak geleceğin İK dünyasının inşasında önemli bir rol oynuyor.

 BÜTÜNLEŞTİRİCİ ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Kurulduğu 2001 yılından beri insan kaynakları ve bu alanda müşterilerine dijital çözümler sunmayı amaçlayan HRSP, bu amaç doğrultusunda çalışmalarını artırarak faaliyetlerine devam ediyor.

SAP danışmanlığıyla yola çıkan, 2010 yılından itibaren de kendi markasını geliştirerek hizmetlerinin kapsamını genişleten şirket, birçok kurumsal firmayla İK alanında büyük projeler hayata geçirdi.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında da gerçekleştirdiği projelerle şirketleri; çalışanlarıyla, yöneticileriyle ve insan kaynaklarıyla bütünleştiren çözümler sunuyor.

 PROJELERİNİ BULUTA TAŞIDI

Dijitalleşme süreçleriyle birlikte projelerini, bulut teknolojileri üzerinden yapan firma, bordro, puantaj ve mobil uygulamalardaki yetkinliği ve İK alanındaki bilgi birikimi ve deneyimiyle öne çıkıyor.

Yerli yazılımı OrchestraHR markasıyla da mobil insan kaynakları çözümleri sunan şirketin söz konusu çözümü için ayrıntılı bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz:

https://www.hrsp.com.tr/orchestra/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ESS Zaman Bilgilerim - İzin Mutabakat Formunun Alınması

ESS Zaman Bilgilerim - İzin Mutabakat Formunun Alınması Çalışanlar orchestra da yıllık izin mutabakat formlarını alabilirler. Bu sayede insan kaynakları çalışanlar ile izin kalan günleri konusunda sürekli mutabık kalacaktır. İş İhtiyaç Tanımı Çalışan kalan izin hakkı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir, İnsan kaynakları izin mutabakatı konusunda çalışanları ile her zaman mutabık olmak istemektedir, İşlem Adımları Adım 1: Personel servisleri > Zaman Bilgitiplerim > Yıllık İzin Mutabakat Formu menü yolunu takip edin. Adım 2: Yıllık izin kalan gününüzü görüntüleyebilir, ardında çıktısını alabilirsiniz. Örnek izin mutabakat formu çıktısı, (çıktı formatı şirket bazlı değişiklik gösterebilir) Önemli Notlar --

İş Akışlarım - Yıllık İzin Talebi

İş Akışlarım - Yıllık İzin Talebi Çalışanlar orchestra da yıllık izin taleplerini web ya da mobil uygulama üzerinden yapabilirler. İş İhtiyaç Tanımı Çalışan izin talebi yapmak istemektedir, İşlem Adımları Adım 1: İş Akışlarım menüsünü tıklayın. Adım 2: İş akışları içerisinden yıllık izin talebi formunu seçin. Adım 3: Gelen form ekranında izin talebinizle ilgili açık olan alanları doldurun. Adım 4: Mobil uygulamada iş akışlarına erişim; Önemli Notlar İzin talebiniz yönetici onayına sunulacaktır, formunuzun durumunu gelen kutusu -> beklediğim talepler ekranından takip edebilirsiniz.

İlk Şifrenin Belirlenmesi ve İlk Sisteme Giriş

İlk Şifrenin Belirlenmesi ve İlk Sisteme Giriş Orchestra ilk girişinin yapılabilmesi için şirketinize açılan web portal linkinden erişim sağlayarak Şifremi Unuttum linkini tıklamalısınız. İş İhtiyaç Tanımı Çalışanlar ilk defa orchestra sistemine bağlanmaları gerekmektedir, Çalışanlar şifrelerini unutmuş olabilirler, İşlem Adımları Adım 1: Şirketiniz orchestra portal adresine giriniz. Adım 2: Şifremi Unuttum linkine basınız ve şirket e-postanızı giriniz. Adım 3: E-Postanızı kontrol ediniz, gelen linki tıklayınız. Açılan ekrandan şifrenizi belirleyerek sisteme giriş yapınız. Önemli Notlar Gelen e-posta JUNK a düşmüş olabilir, info@orchestra-bu.com adresini kontaklarınıza kaydediniz. Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra aynı kullanıcı ve şifre ile mobil uygulamadan da giriş yapab